Kodomo Kupa (2013. 04. 20.)

Balog Gyurka: kumite 2. hely
Fürcht Norbert: szivacs 2. hely
Gyura Bálint: szivacs 1. hely
Lakatos Gyurka: kumite 1. hely
Lipták Ádám: kihon 2. hely, szivacs 3. hely
Pelsőczi Ricsi: szivacs 3. hely
Raffay Keve: szivacs 3. hely
Tóth Ákos: kihon 1. hely, szivacs 1. hely

Tatami Team Kupa (2012. 11. 17.)
Lakatos György: Kumite 1. hely

Kodomo Kupa (2012. 11. 11.)

Balog György: Szivacs 3. hely
Danó Klaudia: Szivacs 1. hely
Futó László Richárd: Kumite 3. hely
Fürcht Norbert: Szivacs 3. hely
Gyura Bálint: Szivacs 3. hely
Lakatos György: Kumite 3. hely
Lipták Ádám: Szivacs 2. hely
Pelsőczi Richárd: Szivacs 3. hely
Raffay Keve: Szivacs 1. hely
Szűcs Rudolf: Szivacs 3. hely
Tóth Ákos: Szivacs 2. hely

Pesterzsébet-Alusta Kupa (2012. 04. 21.)

Badacsonyi Krisztián: Kihon 1. hely, Szivacs 1. hely
Balog György: Kihon 1. hely, Szivacs 1. hely
Benda László: Kumite 3. hely
Futó László: Kumite 2. hely
Fürcht Norbert: Kihon 3. hely, Szivacs 2. hely
Kis Bálint: Szivacs 1. hely
Kis Réka: Kihon 3. hely, Szivacs 1. hely
Lakatos György: Kihon 3. hely, Szivacs 2. hely
Lipták Ádám: Kihon 2. hely, Szivacs 1. hely
Nagy Tímea: Kata 2. hely, Kumite 3. hely
Pelsőczi János: Kata 2. hely, Kumite 1. hely
Pelsőczi Richárd: Kihon 1. hely, Szivacs 2. hely
Szűcs Rudolf: Kihon 2. hely, Szivacs 3. hely

Kodomo Kupa (2012. 04. 14.)

Balog György: Shiko 3. hely, Szivacs 3. hely
Benda László: Kumite 2. hely
Futó László: Kumite 3. hely
Fürcht Norbert: Shiko 3. hely, Szivacs 3. hely
Kis Réka: Kihon 3. hely, Szivacs 3. hely
Lakatos György: Kihon 1. hely, Kumite 1. hely
Lipták Ádám: Kihon 2. hely, Szivacs 1. hely
Nagy Tímea: Kata 1. hely, Kumite 1. hely
Pelsőczi János: Kata 3. hely, Kumite 1. hely
Pelsőczi Richárd: Kihon 3. hely, Szivacs 2. hely
Pozsonyi Kristóf: Kumite 3. hely
Raffay Csanád: Kata 3. hely, Kumite 3. hely
Szűcs Rudolf: Kihon 2. hely, Szivacs 1. hely

WKF Magyar Bajnokság (2012. 03. 24.-25.)

Pelsőczi János: Kumite 3. hely

Tatami Team Kupa (2012. 02. 25.)
Lakatos György: Kumite: 1. hely

Halom Kupa (2012. 02. 12.)
Balog György: Kihon 2. hely, Szivacs 2. hely
Fürcht Norbert: Kihon 3. hely, Szivacs 3. hely
Gyura Bálint: Kihon 2. hely, Szivacs 2. hely
Kis Bálint: Szivacs 3. hely
Kis Réka: Kihon 3. hely, Szivacs 1. hely
Lakatos György: Kihon 1. hely, Kumite 1. hely
Lipták Ádám: Kihon 1. hely, Szivacs 1. hely
Németh Szimonetta: Kata 3. hely
Oláh Richárd: Szivacs 2. hely
Pelsőczi Richárd: Kihon 3. hely, Szivacs 3. hely
Pozsonyi Kristóf: Kumite: 2. hely
Raffay Csanád: Kata 1. hely, Szivacs 1. hely
Szűcs Rudolf: Kihon 3. hely, Szivacs 1. hely

ONI Kupa (2011. 05. 21.)

BADACSONYI KRISZTIÁN: KUMITE 3. HELY
LAKATOS GYÖRGY: KIHIN 1. HELY, SZIVACS KUMITE 1. HELY
NAGY TÍMEA: KATA 1. HELY, KUMITE 2. HELY
NÉMETH SZIMONETTA: KUMITE 3. HELY
POZSONYI KRISTÓF: KUMITE 1. HELY
VALENTYIK DOMINIK: KUMITE 2. HELY(7-8 ÉV), KUMITE 2. HELY (9-11 ÉV)

Kodomo Kupa (2011. 03. 05.)
Badacsonyi Krisztián: kihon: 2. hely, szivacs kumite: 3. hely
Fürcht Norbert: shiko dachi: 2. hely
Makkai Tibor: kihon: 1. hely, szivacs kumite: 2. hely
Neumayer Martin: kihon: 3. hely, szivacs kumite: 3. hely
Valentyik Dominik: kumite 3. hely

XI. Halom Kupa (2011. 02. 12.)
Badacsonyi Krisztián: kumite 3. hely
Futó László Richárd: kumite 2. hely
Kiss Attila: kumite 2. hely
Lakatos György: kihon 1. hely, szivacs kumite 1. hely
Makkai Tibor: kihon 3. hely, szivacs kumite 1. hely
Nagy Tímea: kata 2. hely, kumite 1. hely
Németh Szimonetta: kata 2. hely
Raffay Csanád: szivacs kumite 1. hely

X. Halom Kupa 2010. 02. 27.
Futó László: kihon 3. hely, szivacs kumite 3. hely
Garancsi Mátyás: kihon 2. hely
Nagy Botond: kata 3. hely, szivacs kumite 2. hely
Pozsonyi Kristóf: kihon 1. hely, szivacs kumite 3. hely
Valentyik Dominik: kihon 2. hely, szivacs kumite 1. hely

Kushodo OB. 2009. március 14.
Horváth Szilárd: kata 1. hely
Nagy Ferenc: kata 3. hely
Nagy Tímea: kata 1. hely

Halom Kupa 2009. 02. 07.
Farkas Krisztián: kata 3. hely, kumite 2. hely
Nagy Ferenc: kata 2. hely
Pataki István: kihon 1. hely
Pataki Tamás: kihon 2. hely
Pataki Viktória: kihon 3. hely
Sarkadi Réka: kihon 3. hely
Seres András: kata 1. hely

WKF Diákolimpia 2008. 11. 30.
Hermann Gergő: kata 3. hely

Csepel Kupa 2008. 11. 15.
Farkas Krisztián: kata 2. hely, kumite 1. hely
Hermann Gergő: kata 1. hely, kumite 2. hely
Nagy Tímea: kata 1. hely
Seres András: kata 1. hely

Céghmester Kupa 2008. 10. 04.
Farkas Krisztián: kata: 2. hely
Hermann Gergő: kata 2. hely
Nagy Ferenc: kata 2. hely

ONI Kupa 2008. 05. 24.
Hermann Gergő: kata 1. hely
Nagy Ferenc: kata 2. hely
Nagy Tímea: kata 1. hely
Seres András: kata 1. hely

Kushido OB. 2008. 05. 17.
Nagy Ferenc: kata 3. hely
Nagy Tímea: kata 3. hely
Seres András: kata 1. hely

Halom Kupa 2008. 02. 09.
Farkas Krisztián: kata 2. hely, kumite 2. hely
Hermann Gergő: kata 1. hely, kumite 1. hely
Horváth Szilárd: kata 3. hely
Kiss Nikolett: kata 2. hely, kumite 2. hely
Nagy Ferenc: kata 3. hely
Nagy Tímea: kata 1. hely

Céghmester Kupa: 2007. 10. 06
Fedor Norbert: kata 3. hely
Harczos Dávid: kata 1. hely
Kiss Nikolett: kata 2. hely
Nagy Tímea: kata 2. hely
Seres András: kata 1. hely

Kushido OB. 2007. 05. 19.
Fedor Norbert: kata 3. hely
Harczos Dávid: kata 2. hely
Hermann Gergő: kata 1. hely
Nagy Ferenc: kata 3. hely

Magyar Bajnokság Döntő 2007. 04. 07.-08.
Hermann Gergő: kata 1. hely
Benda Ádám: kumite 2. hely

Magyar Bajnokság Pestmegyei elődöntő 2007. 03. 25.
Hermann Gergő: kata 2. hely

Halom Kupa 2007. 03. 03.
Fedor Norbert: kata 1. hely
Harczos Dávid: kata 3. hely
Horváth Szilárd: kata 2. hely
Kiss Nikolett: kata 2. hely, kumite 3. hely
Magyar Dániel: kata 2. hely
Nagy Ferenc: kata 1. hely
Pelsőczi János: kata 2. hely, kumite 3. hely
Por Ágota: kata 3. hely
Seres András: kata 1. hely